Cadılar Bayramı menüsü – ürkütücü yemek tarifleri

Cadılar Bayramı Menüsü - Ürkütücü Yemek Tarifleri

Cadılar Bayramı gecesinde korkunç yiyecekler

Cadılar Bayramı – yılın en korkunç tatili hemen köşede. Ama Cadılar Bayramı için ne pişiriyorsun? Geleneksel Cadılar Bayramı yemekleri, her türlü “kötülük”ten korunmak için şeker içerir. Ev yapımı bir Cadılar Bayramı menüsü için çeşitli atıştırmalıklar, salatalar veya unlu mamuller uygundur. Cadılar Bayramı yemekleri örümcek ağları, hayaletler veya herhangi bir şeyle süslenmiştir, bu nedenle yemek pişirmekten çok tasarımla ilgilidir. Cadılar Bayramı, en sıradan yemekleri alışılmadık bir şekilde sunmak için harika bir fırsat. Sonuç olarak, ne olursa olsun Cadılar Bayramı için fikirlere ihtiyacınız var!

Peki Cadılar Bayramı yemeği nasıl olmalı?

Tuzlu Cadılar Bayramı atıştırmalıklarının yanı sıra ürkütücü meyveler de sunabilirsiniz. Biraz hayal gücü ile mandalinalar balkabağına dönüşür. Bu fikirleri gerçeğe dönüştürmek için meyvenin kendisinden daha fazlasına ihtiyacınız yok.Güzel bir kırmızı elma eritilmiş çikolataya batırılır ve bir tabakta ürkütücü Cadılar Bayramı ikramları olur!

Örümcek Zeytin Doldurulmuş Yumurtalar

ürkütücü bir şey yapmanın kolay bir yoludur. Siyah zeytinlerden yapılmış örümcekler veya yeşil zeytinlerden yapılmış gözler ve kırmızı ketçap gözbebekleri herkesi korkutuyor. Çocuk partisi için uygun değil ama yetişkinler için yeterli.

Siyah zeytinli cadılar bayramı pizzası

Bu arada, aynı siyah zeytin örümcekleri sadece doldurulmuş yumurtaları değil, aynı zamanda herhangi bir salatayı ve hatta süsleyebilir. Bu sayede minimum çalışma ile maksimum keyif ve lezzet elde edersiniz!

Cadıların peynirli süpürgesi ve çubuk kraker

Bir cadının süpürgesi, partinin en önemli özelliklerinden biridir! Bir parça sert peynir, bir çubuk çubuk kraker ve bir frenk soğanı sapından cadı süpürgesi yapmak çok kolaydır.

Mumyalar – Hamurda Sosis

veya Hamurda Bratwurst, çoğu çocuğun kolaylıkla yapabileceği bir şeydir! Böyle bir muamele sadece tatil konseptine tam olarak uymaz, aynı zamanda çocuklara gerçek bir neşe getirir. Mayalı hamur ve sosis, mükemmel bir ürkütücü yemeğin sırrıdır. Bu arada, dövülmüş sosisleri daha da “hızlı” bir versiyonda yapabilirsiniz – sosisli çörekler, düzgünce dilimlenmiş “parmaklar” ve ketçap – Cadılar Bayramı çevresinin tamamı budur. Kadar basit! Mayonez, ekşi krema veya çikolatadan oluşan bir örümcek ağı en sağlıklı seçenek olmayabilir, ancak bu hızlı ve kolaydır. Herhangi bir salatayı veya herhangi bir pastayı örümcek ağı ile süsleyebilirsiniz – bu, yemeğinizi hemen Cadılar Bayramı’na özgü hale getirecektir.

Beze veya şekerlemeden yapılan hayaletler

Beze hayaletleri, çırpılmış yumurta akı ve şekerden yapılır ve fırında pişirilir. Sonra hayaletler yüzlerle süslenir. İkinci bir seçenek de hayalet şekerlemelerdir: yapımı kolaydır ve çocuklar için mükemmel bir Cadılar Bayramı ikramıdır.

Cadılar bayramı bisküvileri ve kekleri

Basit bir hamur işi hamur işinden korkunç şeyler pişirebilirsiniz. Sonra korkutucu buzlanma ile süsleyin. Aynı şekilde, herhangi bir dolgu ile harika bir tada sahip olan küçük puf böreği balkabağı da hazırlayabilirsiniz. Sevimli örümcek ağları, çikolatalı kek veya büyüleyici bir şekilde korkutucu bir görünüm yapabilir. Herhangi bir pastayı veya pastayı bu şekilde ılık şekerleme veya yumurta beyazı krema ile süsleyebilirsiniz.